Ładowanie...

Lekkoatletyka dla dzieci i młodzieży

Galeria

4.Mityng ŁOZLA

W sobotę 15 września w Łodzi odbył się 4.Mityng ŁOZLA. Na dystansie 800m debiutowała Agata Szczodrzyńska. Na krótszych dystansach 100 i 200m również debiutowali Jan Kuchta i Szymon Kosakowski. Wszystkie debiuty okazały się bardzo udane.

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY NESTLE CUP 2018

13 września, w Warszawie, najmłodsze reprezentantki naszego klubu, miały okazję uczestniczyć w ogólnopolskich zawodach Nestle Cup 2018 organizowanych przez program "Lekkoatletyka dla każdego!". Oliwia Urbaniak oraz Bianka Adamczewska reprezentowały Wielkopolskę w kategorii U12, gdzie wraz z pozostałymi zawodnikami zajęli grupowo 10 miejsce na 16 startujących województw. Reprezentacja Wielkopolski liczyła 8 osób (4 dziewczynki i 4 chłopców). Dzieci biegały na 60m, rzucały 2kg piłką lekarską w przód, skakały w dal oraz biegły w sztafecie.

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

Znakomity występ zanotowały nasze zawodniczki na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. W rywalizacji, będącej eliminacjami do Mistrzostw Polski, najlepiej poradziła sobie Ola Napierała, która zajmując 2 miejsce w zawodach wywalczyła srebrny medal i bezpośredni awans na mistrzostwa.

Znakomicie spisała się również Kalina Urbaniak zajmując 3 miejsce w biegu na 600 m i Kornelia Balicka również 3 miejsce na 200 m przez płotki. Obie ustanowiły znakomite rekordy życiowe i liczymy, że zostaną powołane przez WZLA na Mistrzostwa Polski.

Pozostałe zawodniczki: Zofia Gronowska - 9 miejsce w debiucie na 200 m przez płotki, Agata Zmyślińska 11 miejsce na 600 m, Magdalena Jałoszyńska - rekord życiowy na 100 m oraz Zuzanna Rojna z dobrym wynikiem na 100 m. Gratulujemy i kibicujemy już na Mistrzostwach Polski!

KLUBOWA LIGA MŁODZIKÓW II RZUT + MITYNG OKRĘGOWY

Tak prezentowała się żeńska reprezentacja UKS Dąb Suchy Las podczas Klubowej Ligii Młodzików w Poznaniu. Dziewczyny spisały się na medal. Każda pobiegła na 100% swoich możliwości. Posypały się życiówki :) Kalina Urbaniak, Ola Napierała, Zosia Gronowska, Magda Jałoszyńska, Agata Szczodrzyńska, Agata Zmyślińska, Oliwia Urbaniak, Marianna Perz - jesteście wielkie !!! Gratulacje !!!

40. MEMORIAŁ GRZEGORZA DUNECKIEGO

Udanie debiutują zawodniczki spod znaku Dębu w 2 części sezonu. Pierwszy start w Chojnicach, prosto z obozu w Międzyzdrojach, okazał się udany dla:
Magdaleny Jałoszyńskiej - debiut w skoku w dal i blisko życiówki na 100m,
Aleksandry Lidwin - 2 wynik w karierze w skoku w dal,
Agaty Zmyślińskiej - dobry bieg na 600m i Aleksandry Napierały - bardzo dobry bieg na 300m.
Kolejny start miał miejsce na największym i najnowocześniejszym stadionie lekkoatletycznym w kraju. Dziewczyny wystąpiły podczas Małego Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie i wypadły nadzwyczaj dobrze. Zofia Gronowska - życiówka na 100m i bardzo dobry start w skoku w dal, Kalina Urbaniak i Ola Napierała 2 wyniki w karierze na 100m.
W sobotę odwiedziliśmy gród Kopernika podczas 40.Memoriału Grzegorza Duneckiego. Zaprezentowały się:
Magdalena Jałoszyska - 2 wyniki w karierze w skoku w dal i na 100m.
Ola Napierała - 2 wynik w karierze na 200m.
Na 800m udanie zadebiutowały Marianna Perz, Agata Zmyślińska oraz Kalina Urbaniak, która wygrała rywalizacje.

ZGRUPOWANIE W MIĘDZYZDROJACH 08-18.08.2018

Tegoroczne zgrupowanie w Międzyzdrojach już za nami. Trenowaliśmy solidnie, staraliśmy się maksymalnie wykorzystać czas, by zakończyć sezon kolejnymi rekordami życiowymi. Zobaczymy jak będzie, czas pokaże :)

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI U16 POZNAŃ

To był bardzo udany, sportowy weekend dla zawodników UKS DĄB. Po uzyskaniu dobrych wyników w Suwałkach, tym razem zawodnicy pokazali co potrafią w Poznaniu na Mistrzostwach Wielkopolski U16. 3 czerwca na stadionie w Poznaniu Aleksandra Napierała zdobyła złoty medal w biegu na 300 m (czas 42:52) i jest mistrzynią Wielkopolski w kategorii młodziczek. Ponownie dobry wynik podczas mistrzostw uzyskała nasza sztafeta 4x100 m w składzie: Ola Napierała, Kalina Urbaniak, Natasza Boć i Zuzanna Rojna, zajmując czwarte miejsce w Wielkopolsce. Z dobrej strony na zawodach pokazały się także inne nasze zawodniczki. Kalina Urbaniak, Zosia Gronowska i Natasza Boć poprawiły swoje rekordy życiowe w biegu na 100 m. Agata Zmyślińska w mistrzostwach zajęła dobre 7 miejsce w biegu na 600 m. Michał Jaskóła zadebiutował w zawodach jako zawodnik UKS DĄB i uzyskał dobry wynik 13:81 w biegu na 100 m. Udany debiut w nowym sezonie zaliczyły najstarsze zawodniczki Aleksandra Lidwin z nowym rekordem życiowym na 100m oraz Emilia Sobusiak z wygraną serią biegu na 200m w nowym rekordzie życiowym. W skoku w dal Kornelia Balicka oraz Zosia Gronowska oraz w biegach na 100 i 300 m Magdalena Jałoszyńska i Marianna Perz zanotowały dobry start i zbliżyły się do swoich rekordów życiowych. Naładowani pozytywną energią wszyscy zawodnicy dalej pracują nad formą, szybkością i techniką. Jeszcze wiele startów przed nimi, oby były tak dobre jak początek tego sezonu

MISTRZOSTWA POLSKI W SZTAFETACH I WIELOBOJACH - SUWAŁKI

Zawodniczki UKS DĄB w kategorii U16 z powodzeniem zadebiutowały w Mistrzostwach Polski w Sztafetach i Wielobojach, które w dniach 1 i 2 czerwca odbyły się w Suwałkach. Pomimo upału dziewczyny pokazały pazur :) Nasza sztafeta młodziczek 4x100m w składzie: Natasza Boć, Zuzanna Rojna, Kalina Urbaniak, Aleksandra Napierała, uzyskała czas 52:83 i jest obecnie jedenastą sztafetą w kraju. Debiut w dużej krajowej imprezie był udziałem także naszej wieloboistki. Kornelia Balicka wystartowała w pięcioboju i zajęła dobre 13 miejsce w kraju. W Suwałkach ustanowiła swoje rekordy życiowe w biegu na 80 m przez płotki (14:40), skoku wzwyż (1,36 m) oraz w pchnięciu kulą (8,23 m). Kornelia bardzo dobrze pobiegła na 600 m zajmując 4 miejsce w konkurencji z czasem 1:47,10. Gratulujemy naszym zawodniczkom ! Sezon startowy trwa dalej. Trenujemy sumiennie i przygotowujemy się do kolejnych startów.

OTWARCIE SEZONU - MITYNG STADION GOLĘCIN

Dłuuugi weekend majowy zaczynaliśmy i kończymy mityngiem na Stadionie Golęcin. 28.04. w Mityngu Otwarcia Sezonu 2018 zawodniczki UKS Dąb Suchy Las startowały w następujących konkurencjach:
Marysia Ostańska - skok wzwyż 140 cm
Agata Szczodrzyńska - bieg 600m, czas 1:56:47
Ola Napierała - bieg 300m, czas 43:01
Kornelia Balicka - bieg 300m, czas 43:98
6 maja Klub reprezentowało szersze grono zawodniczek. Większość z nich biegała na dystansie 200m.
Ola Napierała - bieg 200m, czas 27:17
Dominika Bożkiewicz - bieg 200m, czas 31:29
Zuzanna Rojna - bieg 200m, czas 30:21
Natasza Boć - bieg 200m, czas 30:64
Marianna Perz - bieg 200m, czas 31:48
Agata Szczodrzyńska - bieg 200m, czas 32:03
W pozostałych konkurencjach startowały:
Marysia Ostańska - skok wzwyż 140cm
Kornelia Balicka - skok w dal 4:61m
Kornelia Balicka - bieg 100m, czas 14:05
Wszystkim gratulujemy!

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA BIEGÓW CITY TRAIL SEZON 2017/2018

10 kwietnia 2018 odbyła się ceremonia kończąca jesienno-zimowy cykl biegów City Trail. W klasyfikacji generalnej swojej kategorii wiekowej na drugim miejscu podium stanęła Agata Szczodrzyńska. W starszej kategorii na siódmym miejscu uplasowała się Marianna Perz. Obu zawodniczkom gratulujemy!

IV GRAND PRIX DZIEWICZEJ GÓRY W BIEGACH GÓRSKICH 2017/2018

Okazuje się, że zawodnicy UKS DĄB Suchy Las mają talent również w biegach górskich. Przez całą jesień i zimę nasza zawodniczka Magda Rokicka zmagała się podczas startów w urokliwych aczkolwiek bardzo trudnych terenach Dziewiczej Góry. Magda startowała na dystansie 1500m. Podczas biegu finałowego udowodniła, że bardzo dobrze radzi sobie z terenem. Ostatecznie w swojej kategorii wiekowej w klasyfikacji generalnej Magda zajęła 2 miejsce. Ogromne gratulacje za wytrwałość!

PODSUMOWANIE KONKURSU NADZIEI OLIMPIJSKICH IM. K.HOFFMANA ZA ROK 2017

12 marca w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się podsumowanie konkursu Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmana za rok 2017. Nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych odbierali najlepsi lekkoatleci. Bardzo jesteśmy dumni, że nasza zawodniczka Kalina Urbaniak również znalazła się w tym gronie. Kalina zajęła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!!!

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dwa złote medale zdobyły zawodniczki UKS Dąb Suchy Las podczas Mistrzostw Wielkopolski w biegach przełajowych, które w niedzielę 11 marca odbywały się na terenie Hipodromu Wola. Marysia Pucek, która startowała na dystansie 3000 m została mistrzynią Wielkopolski w kategorii U20. Przekroczyła linię mety z czasem 10:08 min. Drugi złoty medal należy do Agaty Szczodrzyńskiej, która wystartowała w kategorii U14 na dystansie 1000 m i finiszowała z czasem 3:40 min. Teren na hipodromie jest trudny, a mimo to dziewczyny uzyskały bardzo dobre wyniki. Gratulujemy!

BIEG TROPEM WILCZYM POZNAŃ

04 marca 2018 na poznańskiej Malcie odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Nasza zawodniczka Agata Szczodrzyńska startowała w biegu głównym na dystansie 1963m. Jako pierwsza z kobiet przekroczyła linię mety z czasem 7:50. Ogromne gratulacje!

OBÓZ W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

Poniżej krótka relacja z obozu sportowego w Szklarskiej Porębie. Pogoda dopisała, było mroźno i nawet trochę śniegu. Trenowaliśmy mocno pod okiem Pani Trener Grażyny Gulczyńskiej oraz Pani Trener Lilianny Kasprzyk. Mamy nadzieję, że dzięki temu pięknymi wynikami rozpoczniemy sezon letni 2018 roku :)

HALOWE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW KALISZ

20.01.2018 uczestniczyliśmy w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików. Początek sezonu dla nas okazał się bardzo udany. Kalina Urbaniak wywalczyła srebrny medal na dystansie 600m z wynikiem 1:49:51, Zosia Gronowska pobiegła 60m z czasem 8:79 a Agata Szczodrzyńska debiutująca na tym dystansie z czasem 9:49. Agata i Zosia również skakały w dal. Zosia skoczyła 4,41 cm a Agata 4,18cm poprawiając swój rekord życiowy o 40cm. Wielkie brawa dla Marysi Ostańskiej, która debiutowała w konkurencji skoku wzwyż - Marysia skoczyła 140cm! Dla wszystkich zawodniczek gratulacje

SPOTKANIE PODSUMUWUJĄCE 2017 ROK

17 stycznia 2018 w Zespole Szkół Zakonu Pijarów odbyło się spotkanie podsumowujące osiągnięcia sportowe zawodników w 2017 roku. Dyplomami i nagrodami rzeczowymi zostali wyróżnieni najlepsi i najbardziej wytrwali w sportowej walce :) Podziękowania otrzymali również partnerzy Klubu. Spotkanie zakończyło się kawą i konsumpcją pysznych słodkości :)

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW BIAŁA PODLASKA

Super udany start Marty Haczyk w Mistrzostwach Polski Młodzików w Białej Podlaskiej w dniach 22-24.09.2017 w chodzie na 3000m z rekordem życiowym 16:34.10min/ poprawionym o 36 sek/ i 5-te miejsce, choć pojechała z 12-tym wynikiem.

CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY STADION GOLĘCIN POZNAŃ

Super udany start naszych najmłodszych lekkoatletów UKS DĄB SUCHY LAS w Czwartku LA w dniu 21.09.2017. Startowali:
Oliwia Urbaniak - bieg na 60m - czas 10:16
Maks Marczak - bieg na 60m - czas 9:76
Agata Szczodrzyńska - bieg na 600m - czas 1:55.80.
Agata dobiegła jako pierwsza, ustanawiając swój rekord życiowy 1:55:80. Zawodniczki odbierały również dyplomy za poprzedni Czwartek LA, gdzie Oliwia Urbaniak zajęła 1 miejsce w biegu na 60m z czasem 10:09, a Agata Szczodrzyńska zdobyła 1 miejsce w biegu na 300m z czasem 51:23. Dziewczyny - oby tak dalej !!!

MITYNG OKRĘGOWY POZNAŃ

Dobra pogoda sprzyjała dziś zawodnikom UKS Dąb Suchy Las podczas Mityngu Okręgowego w Poznaniu. Wszystkie biegi bardzo udane: 100m - Maria Ostańska z czasem 14:15, Kornelia Balicka z czasem 14:34, Zuzanna Rojna z czasem 14:98, Aleksandra Lidwin z czasem 16:36. W biegu na 600m startowały: Zmyślińska Agata z czasem 1:51.11 i Dominika Bożkiewicz z czasem 1:54.39. Na dystansie 300m najlepsza okazała się Natasza Boć z wynikiem 48:81, na trzecim miejscu uplasowała się Agata Szczodrzyńska z rekordem życiowym 51:17, a na piątym miejscu również z rekordem życiowym Marianna Perz z czasem 51:70. Rekord życiowy ustanowiła także Kornelia Balicka w biegu 200m ppł - 35:48. Na 1000m zmagał się Antek Adamiak, który linię mety przekroczył z czasem 2:57.82. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!

OBÓZ LETNI W MIĘDZYZDROJACH

Był odpoczynek, nadszedł czas na ciężką pracę. Bieganie po piasku to nie lada wyzwanie, ale jesteśmy w Międzyzdrojach, więc plażę musimy również wykorzystać :) Ciepło, ciężko, ale się nie poddamy!!

OBÓZ LETNI W MIĘDZYZDROJACH CZAS WOLNY

Nie samymi treningami się żyje. Zawodnik też człowiek i odpocząć musi :) Pełen relaks na plaży w Międzyzdrojach. Baterie naładowane na kolejne treningi :)

OBÓZ LETNI W MIĘDZYZDROJACH TRENING

Lekkoatleci UKS DĄB SUCHY LAS na zgrupowaniu w Międzyzdrojach. Trenujemy i przygotowujemy się do drugiej części sezonu. 23 lekkoatletów i 3 trenerów dwa razy dziennie szlifuje formę na stadionie miejskim i w międzyzdrojskich lasach. W czwartek startujemy w biegu śniadaniowym przed Mityngiem ku czci Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego - naszych olimpijczyków tragicznie zmarłych pod Międzyzdrojami.

PEWIEN LIPCOWY TRENING :)

Trening lekkoatletów UKS DĄB SUCHY LAS na boisku GOS w Suchym Lesie - ostatni przed krótką przerwą wakacyjną.

III NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI

Udany start podczas III Nocnego Biegu Świętojańskiego. Agata Szczodrzyńska zajęła 1 miejsce na 800m z czasem 2:39:94 min a Marianna Perz zajęła 3 miejsce na 1500m z czasem 6:12:86. Gratulacje dla dziewczyn :)

MITYNG KWALIFIKACYJNY DO MISTRZOSTW POLSKI

Bardzo dobry bieg Marysi Pucek podczas mityngu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Polski w Poznaniu. 3000m Marysia pokonała w 10:44 i tym samym wywalczyła pewną kwalifikację do Olimpiady Młodzieży. Marek Gulczyński 800m pobiegł ze słabszym wynikiem, ale po zgrupowaniu nie miał jeszcze świeżości.

OGÓLNOPOLSKIE FINAŁY CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

Ogólnopolskie Finały Czwartków Lekkoatletycznych okazały się dla zawodników szczęśliwe. Pomimo złej pogody dziewczyny poradziły sobie bardzo dobrze - Zosia Gronowska skoczyła 4:45cm, Agata Szczodrzyńska - bieg 600m - 1:57:68 pobiła swój rekord życiowy i Ola Napierała - bieg 300m - 45:44 pobiła swój rekord życiowy i tym samym dostała się do ścisłego finału.

Podczas niedzielnego Finału Ola Napierała wywalczyła 7 miejsce z czasem 45:13, kolejny raz poprawiając swój wynik na 300m. Świetnie pobiegł Kacper Ferchmin na 1000m plasując się również na 7 pozycji z czasem 3:19. Zawodnikom gratulujemy.

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW

Udane Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów lekkoatletów UKS DĄB SUCHY LAS. Marysia Pucek w biegu na 3000m zdobyła złoty medal, a Marek Gulczyński w biegu na 1500m srebrny medal i w biegu na 800m z czasem 1:58:54 zajął 4-te miejsce, poprawiając swój rekord życiowy. Do tego rekordy życiowe na 100m i 200m Korneli Balickiej, na 200m Agaty Zmyślińskiej i na 100m Marii Ostańskiej. Nieco słabiej tym razem spisały się chodziarki na 5000m, ale spowodowane to było egzaminami do liceum, choć wynik Marty Haczyk jest 2-gim wynikiem w Polsce w kategorii młodziczek. /startowała PK/.

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W BIEGU NA 1500M

Marek Gulczyński podczas Mistrzostw Wielkopolski w biegu na 1500m. Start w nowym stroju ufundowanym przez firmę Mounti okazał się bardzo udany. Marek zameldował się na mecie na drugiej pozycji. Markowi serdecznie gratulujemy, a sponsorowi oczywiście WIELKIE DZIĘKI.

FINAŁ MIEJSKI CZWARTKÓW LA W SZAMOTUŁACH - 03.06.2017

Świetny samotny bieg Kaliny Urbaniak na 600m. Ka1ina jako pierwsza przekroczyła linię mety z czasem 1:44:88.

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW - STADION GOLĘCIN

Złoty medal Marty Haczyk w chodzie na 3000m - 17:22:12 w Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików w Lekkiej Atletyce. Gratulujemy.

MITYNG OTWARCIA SEZONU - STADION GOLĘCIN

Mityng otwarcia sezonu na stadionie Golęcin. Udany rekordowy start lekkoatletów UKS DĄB SUCHY LAS. Piękne rekordy życiowe na 300m dziewcząt - Aleksandra Napierała 46:79, Zofia Gronowska 47:79 i najmłodsza z nich Agata Szczodrzyńska 53:31. Wielkie gratulacje. Bardzo dobry bieg na 1000m Marka Gulczyńskiego z wynikiem 2:36:54 - tylko pół sekundy gorzej od rekordu życiowego i 3 miejsce, oraz Kaliny Urbaniak na 300m 45:38 - kilka dziesiętnych gorzej od rekordu życiowego. Wszyscy startujący wykazali się walecznością, co procentuje po ciężkich treningach w okresie zimowym. Poniżej zajawki z treningów i zawodów jesienno-zimowych.

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY W CHODZIE SPORTOWYM - ZANIEMYŚL

Wspaniałe rekordy życiowe chodziarek UKS DĄB Suchy Las na Międzynarodowych Zawodach w Chodzie Sportowym w Zaniemyślu.

BIEG JOŃCA - ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW

W piątek na terenach przyległych do Zespołu Szkół Pijarów im.Kalasancjusza na Os.Sobieskiego w Poznaniu odbyła się 7-ma edycja Biegu im.o. Józefa Jońca. W rozegranych 13-tu biegach na dystansach od 250m do 3000m wystartowało łącznie 1237 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Znakomicie spisali się lekkoatleci UKS DĄB Suchy Las. Łącznie zdobyliśmy 11 medali - 4 złote - KALINA URBANIAK, AGATA SZCZODRZYŃSKA, ALICJA SIERPOWSKA i ANTONI ADAMIAK, 5 srebrnych - Marysia Pucek, Ola Ferchmin, Marek Gulczyński, Julia Burzyńska, Oliwia Urbaniak, 2 brązowe - Agata Zmyślińska i Marianna Perz.

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO, ŻERKÓW

Udane Przełaje w Żerkowie. W Mistrzostwach Lekkiej Atletyki dla Każdego zwycięstwo Kaliny Urbaniak i czołowe miejsca Oli Napierały, Agaty Szczodrzyńskiej i Oliwi Urbaniak. W biegu młodziczek na 2500m punktowane miejsce Korneli Balickiej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach.

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - JELENIA GÓRA

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych - Jelenia Góra - 11 marzec 2017r. Marek Gulczyński i Marysia Pucek startowali w ekstremalnych warunkach 3000m na śliskiej, grząskiej i górzystej trasie zajmując odpowiednio 17 i 28 m i miejsce. Start trzeba ocenić Marka jako bardzo udany, a Marysi jako średni, gdyż uplasowała się dokładnie w połowie stawki.

OBÓZ ZIMOWY - SZKALRSKA PORĘBA

Podczas tegorocznych ferii zimowych lekkoatleci uczestniczyli w obozie w Szklarskiej Porębie. Pogoda dopisała. Treningów było sporo, lecz biegacze również wygospodarowali czas wolny na przyjemności. Wspólnie spędzone chwile z pewnością pozostaną na długo w pamięci.

ZAWODY HALOWE - TORUŃ

Kolejny udany start lekkoatletek nowego Klubu Lekkoatletycznego - UKS "DĄB" Suchy Las w zawodach Halowych w Toruniu. W dniu dzisiejszym na Mistrzostwach Województwa kujawsko-pomorskiego Kalina Urbaniak zwyciężyła w biegu na 600m z halowym rekordem życiowym 1:46:29 w stawce 48 dziewcząt dzieci starszych, a także uzyskała lepszy wynik niż zwyciężczyni w stawce 29 młodziczek. Bardzo dobrze pobiegły także na 600m Ola Napierała, która po raz pierwszy startowała w zawodach halowych - 2:03:64 i Agata Szczodrzyńska - 2:07:30. z halowym rekordem życiowym. W kategorii młodziczek w biegu na 600m Agata Zmyślińska uzyskała 1:55:38 i znalazła się w połowie stawki w tej kategorii wiekowej.

HALOWE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH I JUNIARÓW - KALISZ

Wielki sukces lekkoatletów z SUCHEGO LASU w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w kategorii juniorów młodszych i juniorów. Zdobyliśmy 6 medali, w tym 4 złote i 2 brązowe. Mistrzami zostali w kategorii juniorów młodszych - Zosia Kęsy w chodzie na 2km i Marysia Pucek w biegu na 1000m, a brązowe medale zdobyli Maria Ostańska w biegu na 300m i trenujący z nami od niedawna Filip Kijowski w chodzie na 3km. W kategorii juniorów złote medale zdobyli Marta Stankowska w chodzie na 2km i Marek Gulczyński w biegu na 2000m.Uzupełnieniem tych wyników jest również bardzo dobre 4 miejsce Zosi Pielach w chodzie na 2km w kategorii juniorów młodszych.

ZIMOWE TRENOWANIE - SZKOŁA ZAKONU PIJARÓW

Trenować trzeba w każdych warunkach. Jak widać my się zimy nie boimy :)

Strona wykorzystuje pliki cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
Akceptuję, nie pokazuj więcej