Licencje dla zawodników

W związku z przedłużeniem obostrzeń do końca stycznia, trenować mogą tylko dzieci i młodzież posiadające licencje zawodnicze PZLA, a zatem tylko członkowie naszego klubu z wyrobiona licencją zawodniczą. W tej sytuacji będziemy wyrabiać takie licencje. Zatem prosimy rodziców tych dzieci, które chcą od 18 stycznia wznowić treningi o jak najszybsze przysłanie kompletu danych na mail [email protected]

Potrzebne dane:
data urodzenia
miejsce urodzenia
PESEL
zdjęcie w jpg (jak legitymacyjne, dobrze widoczna twarz)

Przysłanie kompletu danych w jednym mailu ułatwi nam pracę (nie musimy odszukiwać danych w deklaracjach członkowskich). Po wprowadzeniu danych do systemu licencyjnego, wygenerujemy wniosek, który prześlemy mailem i rodzice muszą go wypełnić i odesłać nam znowu mailem dobrej jakości skan. Jak widać jest z tym dużo pracy, stąd prosimy o sprawne współdziałanie. Na treningi będą mogli przychodzić tylko członkowie klubu z licencją zawodniczą. Do końca stycznia nie mogą trenować dzieci nie będące członkami klubu - trenujące tylko w ramach programu LDK.