Ładowanie...

Lekkoatletyka dla dzieci i młodzieży

Treningi

Aktualnie w sekcji pracuje dwóch trenerów:

Łukasz Tylak - trener 2 klasy PZLA, współpracuje z Fundacją Kamili Skolimowskiej przy Athletics Camp oraz Warszawskim Memoriale Kamili Skolimowskiej. Aktywny zawodnik - sprint, głownie 400 m ppł - 2 klasa sportowa. Nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca klasy wojskowej w ZSGD Poznań.

Grażyna Gulczyńska - instruktor PZLA lekkiej atletyki - trener programu Ministerstwa Sportu - "Lekkoatletyka dla Każdego". Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy na treningi dzieci i młodzież. Jeśli chcecie z nami trenować konieczne jest wypełnienie deklaracji członkowskiej, którą znajdziecie TUTAJ. i przekazanie jej do jednego z trenerów.

Plan treningów:

Dzień tygodnia Miejsce Godzina Trener
Poniedziałek Golęcin, stadion lekkoatletyczny 16:00 Łukasz Tylak
Poniedziałek Suchy Las, boisko GOS przy szkole podstawowej 15:30-17:00 Grażyna Gulczyńska
Wtorek Golęcin, stadion lekkoatletyczny 16:00 Łukasz Tylak
Środa Suchy Las, boisko GOS przy szkole podstawowej 15:30-17:00 Grażyna Gulczyńska
Środa Golęcin, stadion lekkoatletyczny 16:00 Łukasz Tylak
Czwartek Golęcin, stadion lekkoatletyczny 16:00 Łukasz Tylak
Piątek Suchy Las, boisko GOS przy szkole podstawowej 15:30-17:00 Grażyna Gulczyńska
Piątek Golęcin, stadion lekkoatletyczny 16:00 Łukasz Tylak
Trener Grażyna Gulczyńska +48 515 205 805