Ładowanie...

Lekkoatletyka dla dzieci i młodzieży

Treningi

Aktualnie w sekcji pracuje dwóch trenerów:

Łukasz Tylak - trener 2 klasy PZLA, współpracuje z Fundacją Kamili Skolimowskiej przy Athletics Camp oraz Warszawskim Memoriale Kamili Skolimowskiej. Aktywny zawodnik - sprint, głownie 400 m ppł - 2 klasa sportowa. Nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca klasy wojskowej w ZSGD Poznań.

Grażyna Gulczyńska - instruktor PZLA lekkiej atletyki - trener programu Ministerstwa Sportu - "Lekkoatletyka dla Każdego". Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu.

Plan treningów:

Dzień tygodnia Miejsce Godzina