Aktualnie w sekcji pracuje trzech trenerów:

Łukasz Tylak - trener 2 klasy PZLA, współpracuje z Fundacją Kamili Skolimowskiej przy Athletics Camp oraz Warszawskim Memoriale Kamili Skolimowskiej. Aktywny zawodnik - sprint, głownie 400 m ppł - 2 klasa sportowa. Nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca klasy wojskowej w ZSGD Poznań.

Grażyna Gulczyńska - instruktor PZLA lekkiej atletyki - trener programu Ministerstwa Sportu - "Lekkoatletyka dla Każdego". Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu.

Marcelina Winkowska - instruktor lekkiej atletyki oraz fitness. Była zawodniczka specjalizująca się w biegach sprinterskich -100/200 oraz 100 metrów przez plotki. Nauczyciel wychowania fizycznego w ZSGD Poznań.

Serdecznie zapraszamy na treningi dzieci i młodzież. Jeśli chcecie z nami trenować konieczne jest wypełnienie deklaracji członkowskiej, którą znajdziecie TUTAJ. i przekazanie jej do jednego z trenerów.

Plan treningów:

Dzień tygodnia Miejsce Godzina Trener
Poniedziałek Golęcin, stadion lekkoatletyczny 16:00 Łukasz Tylak
Poniedziałek Suchy Las, Boisko GOS przy SP nr 1, ul. Poziomkowa 16:00-17:30 Grażyna Gulczyńska
Marcelina Winkowska
Wtorek Szkoła Gortata, ul. Szamotulska, siłownia (najstarsza grupa) 16:00 Łukasz Tylak
Środa Golęcin, stadion lekkoatletyczny 16:00 Łukasz Tylak
Środa Suchy Las, Boisko GOS przy SP nr 1, ul. Poziomkowa 16:00- 17:30 Grażyna Gulczyńska
Czwartek Golęcin, stadion lekkoatletyczny 16:00 Łukasz Tylak
Czwartek Suchy Las, Boisko GOS przy SP nr 1, ul. Poziomkowa 15:30-16:30 grupa młodsza i naborowa
16:00-17:30 grupa zaawansowana
Marcelina Winkowska