Ładowanie...

Lekkoatletyka dla dzieci i młodzieży

Kalendarz zawodów na rok 2018

Kalendarz zawodów na rok 2018:

TERMIN MIEJSCE NAZWA ZAWODÓW ORGANIZATOR
13.01 Środa Wlkp Mityng halowy + Halowe Mistrzostwa Wielkopolski w pchnięciu kulą Orkan Środa
20.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U'16 + mityng WZLA + UKS 12 Kalisz
27.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U'18 + mityng WZLA + UKS 12 Kalisz
9-11.02 Toruń Halowe Mistrzostwa Polski U'18 U'20 PZLA
02-03.03 Żerków Mistrzostwa Polski LZS w biegach przełajowych LZS
10.03 Białogard Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych + Mistrzostwa Wielkopolski U'16 ZZLA
11.03Poznań Mistrzostwa Wielkopolski w biegach przełajowych WZLA
17.03 Żagan Mistrzotwa Polski w biegach przełajowych PZLA
13.04 Solec Mistrzostwa Wielkopolski LZS w biegach przełajowych - ranking powiatów w biegach przełajowych LZS
14.04 Zaniemyśl Międzynarodowy Mityng w chodzie sportowym LZS
25.04 Piła Mistrzostwa Wielkpolski LZS U'18, U'20, U'23 LZS
26.04 Poznań Czwartek LA (IV) WZLA
28.04 Poznań Mityng Otwarcia Sezonu 2018 WZLA
06.05 Poznań Mityng Okręgowy WZLA
10.05 Poznań Czwartek LA (V) WZLA
17.05 Poznań Czwartek LA (VI) WZLA
do 19.05 Poznań XIX WIMS Igrzyska Dzieci finały rejonów w Czwórboju LA, (Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Teren Wschód, Teren Zachód), SZS
19.05-20.05 Poznań Mityng okręgowy (+ wieoboje oraz sztafety - I dzień) oraz (II dzień: konkurencje młodzika + wieloboje) WZLA
20.05 Łódź Mistrzostwa Polski AZS AZS
24.05 Poznań Czwartek LA (VII) WZLA
26.05 Piła Mityng Ogólnopolski - Gwda Piła PLKS Gwda Piła
do 30.05 Poznań Igrzyska Młodzieży Szkolnej Drużynowa Szkolna Liga Lekkoatletyczna - 3 strefy SZS
do 30.05 Poznań XIX WIMS Finał Wojewódzki Mistrzostwa w Czwórboju LA SZS
01.06-02.06 Suwałki Mistrzostwa Polski w wielobojach oraz w sztafetach PZLA
02.06 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski U'16 + Klubowa Liga Młodzików - I rzut WZLA
07.06 Poznań Finał Wojewódzki Czwartków LA WZLA
9.06 Poznań Mityng Okręgowy + 1 runda DMP U'20 WZLA
16-17-06 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski U'18, U'20 + 2 runda DMP U'20 + eliminacje do sztafet OOM WZLA
23-25.06 Włocławek Mistrzostwa Polski U'20 PZLA
30.06-1.07 Sieradz Mistrzostwa Polski U'23 PZLA
7.07 Poznań Mityng Okręgowy WZLA
21.07 Poznań Mityng Okręgowy WZLA
20-22.07 Lublin Mistrzostwa Polski seniorów PZLA
27-29.07 Chorzów Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży PZLA
25.08 Leszno Mityng Okręgowy UKS Achilles Leszno
31.08 Łódź Mistrzostwa Polski Juniorów AZS AZS
01.09 Poznań Mityng Okręgowy + Klubowa Liga Młodzików - II rzut WZLA
08.09 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WZLA
14.09 Poznań Eliminacje do Mistrzostw Wielkopolski U'14 (regiony) regionalne
15.09 Kalisz Kaliski Mityng w chodzie sportowym UKS 12 Kalisz
15.09 Poznań Mityng Okręgowy WZLA
19.09 Września XII Memoriał Głuszka - Mistrzostwa Wielkopolski LZS juniorów młodszych LZS
22.09 Poznań Mityng Okręgowy WZLA
22-23.09 Bełchatów Mistrzostwa Polski U'16 PZLA
25.09 Żerków Memoriał Kobielskiego - Mistrzostwa Wielkopolski LZS młodzików LZS
27.09 Poznań Czwartek LA WZLA
28.09 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski U'14 - finał WZLA
29.09 Poznań Mityng Zakończenia Sezonu 2018 WZLA
do 06.10 Poznań Licealiada Szkolna Liga Lekkoatletyczna - rzut jesienny SZS
Trener Grażyna Gulczyńska +48 515 205 805
Strona wykorzystuje pliki cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
Akceptuję, nie pokazuj więcej